Forum Dunmore Strona Główna Dunmore
Dumore Irish Dance Academy
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ubezpieczenia mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mari1
skpujący begginer


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ubezpieczenie mieszkania mogę polecić - Porównywarka OC i AC poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi mają również polisy m.in. na dom i mieszkanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 10, 2020 21:18    Temat postu:

Powrót do góry
WINkola
skpujący begginer


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No warto korzystać z takiej porównywarki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boleslaw62
nienawidzę double hopów


Dołączył: 24 Lip 2020
Posty: 50

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze gdy jesteśmy na to gotowi i decydując się na remont warto mieć jakiś zorganizowany plan działań oraz jasno okreslone cele które finalnie chcemy osiągnąć. Wydaje się być jasne, że remont mieszkania wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Wykonując np. montaż płyt kartonowo - gipsowych tj. montaż sufitów podwieszanych czy montaż ścianek działowych możemy zaingerować w przestrzeń naszego domu / mieszkania. Przed decyzją nad demontażem ścian wykonując wyburzenia ścian trzeba pamiętać aby ewentualnie uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia. Należy wystrzegać się wszelkich aktów samowoli budowlanej, bo mogą nas dosięgnąć konsekwencje prawne, a w konsekwencji karne i/lub finansowe. Możliwości na aranżację i wykończenia wnętrz ograniczają jedynie nasza wyobraźnia i budżet. Istnieje praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji. W internecie można znaleźć np. blog budowlany z którego można czerpać pomysły i inspiracje. Do najczęstszych prac wykończeniowych należą: wykonanie gładzi, położenie tynków, malowanie ścian, układanie płytek, układanie paneli podłogowych, montaż oświetlenia, tapetowanie, gruntowanie, a nawet montaż mebli. Dlatego decydując się na usługi firmy zewnętrznej (najczęstszy wybór) należy zaznajomić się z poprzednimi realizacjami danego wykonawcy. Niemniej (choć w moim odczucie jednak nie tak ważnym jak jakość) ważna jest cena relizacji. Warto zaznajomić się czy usługi budowlane danego wykonawcy nie są przesadnie drogie lub podejrzanie tanie. Tak, warto zwrócić uwagę, czy cena nie jest za niska w porównaniu do konkurencji, zdarza się bowiem, że niska cena jest jedynym atutem danego wykonawcy i nie warto skorzystać z jego usług ze względu na niską jakość wykonania. Można też zasięgnąć opinii znajomych lub rodziny otrzymując kontakt do danej firmy z polecenia. Warto wysłuchać co maja do powiedzenia poprzedni klienci. Ewentualne referencje również są mile widziane.
_________________
https://budowa-remonty.xlx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Orin
skpujący begginer


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto - sąsiad mi kiedyś zalał mieszkanie i dzięki ubezpieczeniu zrobiłem remont
_________________
https://www.pracaibiznes.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xMETUSIEKx
skpujący begginer


Dołączył: 12 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2020 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem mieszkanie powinno być ubezpieczone, no ale niektórzy tego nie robią. Nie wiem dlaczego, ale kiedyś może im to się odbić...
_________________
https://internetnews.net.pl/forum/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis
hornpipe killer


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 291

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o ubezpieczenie mieszkania, to według mnie warto na to postawić. Macie wtedy pewność, że w przypadku jakiegokolwiek włamania, jesteście ubezpieczeni i macie możliwość otrzymania odszkodowania. Polecam zajrzeć tutaj https://superpolisa.pl/dlaczego-warto-kupic-ubezpieczenie-mieszkania/ ponieważ na tej stronie możecie się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy właśnie na temat takiego ubezpieczenia. Dajcie znać co o tym uważacie jak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
revish
hornpipe killer


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 1061

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2021 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do mieszkania to ja mam ubezpieczone od bardzo dawna teraz po remoncie jestem i szukam ciekawego rozwiązania co do okien znalazłem https://www.as-rolety.pl/plisy/plisy-100-zaciemniajace/ taką ofertę tylko czy myslicie, że takie rolety zaciemniające dobrze sie sprawdzaja czy lepiej od razu w zewnetrzne rolety inwestowac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alimka
hornpipe killer


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 675

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej http://aipoznan.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ofte
skpujący begginer


Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ubezpieczenie jest zawsze konieczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bugie
skpujący begginer


Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto mieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irys
hornpipe killer


Dołączył: 27 Sie 2021
Posty: 169

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie mieszkania na pewno warto mieć https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm szczególnie tak atrakcyjne, jak to z TUEuropa. To zabezpieczenie naszego majątku przed nieoczekiwanymi wypadkami, pożarem, zalaniem czy choćby kradzieżą. Pamiętajmy jednak, że zakres ubezpieczenia może być znacznie większy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dopalixas56
skpujący begginer


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to na prawdę bardzo fajne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
hornpipe killer


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2209

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ubezpieczenie mieszkania jest bardzo ważne. Właśnie sama niedawno szukałam dobrej firmy i wybrałam ubezpieczenia-siedlce.pl , mają naprawdę świetne i bardzo korzystne oferty, więc warto na nich postawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
statuspl
side step wszedł mi łeb


Dołączył: 28 Kwi 2022
Posty: 7

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ważne pytanie do tych z Was, którzy kupowali mieszkanie od dewelopera na kredyt. Czy w waszych dokumentach były klauzule niedozwolone w umowach deweloperskich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Trofel
skpujący begginer


Dołączył: 28 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że zwracacie uwagę na takie rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 28, 2022 11:22    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dunmore  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group