Forum Dunmore Strona Główna Dunmore
Dumore Irish Dance Academy
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Złośnica89
hornpipe killer


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 603

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak szukacie nocleg , to gdzie? Bo, w sumie tak zastanawiam się gdzie wyłapywać te najlepsze oferty dla siebie i mojej rodziny. Może korzystacie z jakiś konkretniejszych stron? Mnie w sumie zainteresowała strona e-turysta.pl. Wydaje się całkiem niezła i ma wiele najróżniejszych propozycji. Muszę koniecznie jej się przyjrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lis 27, 2020 19:04    Temat postu:

Powrót do góry
wojtek3566565
nienawidzę double hopów


Dołączył: 15 Cze 2020
Posty: 42

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma ostatnio powiedziała mi że bardzo dobrze zrobię jak w przyszłym roku pojadę do Małopolski. Na temat atrakcji w Małopolsce kazała mi przeczytać artykuły na stronie Atrakcje Małopolska .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aleks1990
skpujący begginer


Dołączył: 29 Gru 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym, żeby przyszłoroczne wakacje nie pokrzyżowały mi kolejnych planów wyjazdowych
_________________
azotany w mięsie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rupert
skpujący begginer


Dołączył: 18 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka rada ode mnie, dla wszystkich podróżników, którzy cenią sobie swobodę i niezależność, czyt. jeżdżą na wakacje bez biura podróży. Polecam wykupić ubezpieczenie turystyczne https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne.htm - to naprawdę duży komfort psychiczny i bezpieczeństwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica89
hornpipe killer


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 603

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak interesują was wakacje z dziećmi to najlepiej byłoby zerknąć sobie na stronkę https://www.wakacjezdzieckiem.pl/ . Tam znajdziecie propozycje noclegów w danych rejonach, czy też wiadomości o poszczególnych miejscach w które naprawdę warto się wybrać z dziećmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
ćwiczę kroki czekając na autobus


Dołączył: 06 Kwi 2021
Posty: 31

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2021 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wakacje w Polsce, to mogę polecić Zielony Ponton - to organizator spływów w Sanoku Very Happy naprawdę świetna zabawa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia85
side step wszedł mi łeb


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 6

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu z nas należy się odrobina wypoczynku. Nie wiem dlaczego ludzie mają taki nawyk, że zawsze w tym samym czasie wybierają się na wakacje. Przecież na dobrą sprawę to można zorganizować sobie ciekawy wypad o każdej porze roku. Nie mówię tutaj oczywiście o jakichś zagranicznych miejscach bo w kraju jest wiele do zobacznia. Wystarczy spojrzeć na blogi znanych podróżników by znaleźć wiele inspiracji i pomysłów. Jendym z najchętniej wybieranych kierunków jest południe bo ma do zaoferowania najwięcej atrakcji. Warto sobie dobrze rozplanować wyjazd także pod kątem logistycznym. Taki obiekt jak hotel neo - https://neohotel.pl będzie miał najlepsze połączenie z infrastrukturą, a niedaleko mamy także lotnisko. Nic nie stoi także na przeszkodzie by w międzyczasie wybrać się trochę dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Right
skpujący begginer


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już zapomniałem co to wakacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Right
skpujący begginer


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem niedawno w Trójmieście pozwiedzać i znalazłem super hotel w centrum Gdańska, każdemu mogę polecić. https://www.granohotels.pl/hotelgrano - bardzo dobra lokalizacja, wszędzie blisko, a do tego dbają o bezpieczeństwo na niespotykanym poziomie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kania2
hornpipe killer


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 201

PostWysłany: Pon Maj 03, 2021 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas wakacje nad morzem skorzystałem z apartamentów Yacht Park Gdynia i szczerze polecam zainteresowanym. Bardzo miła obsługa, świetna lokalizacja i rozsądna cena. Co można chcieć więcej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamsON
havy jig? łapię w mig


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 92

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym sezonie wybieram się na camping https://molosurf.com/ Very Happy Mega miejsce dla zawawkowiczów, polecam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lidia
nienawidzę double hopów


Dołączył: 02 Lis 2020
Posty: 41

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że czasami jedni po prostu chcą bardziej wypocząć, a inni szukają wakacji, gdzie ta aktywność fizyczna będzie na wysokim poziomie. W kwestii wypoczynku to spokojnie możecie skorzystać z [url=www.termycieplickie.pl/Strefa SPA]cieplice spa[/url] , takie spa pozwoli wam na solidny wypoczynek, w którym tylko pozostanie wam dylemat, czy iść do sauny czy jacuzzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis
hornpipe killer


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 290

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że bardzo dobrym pomysłem na wakacyjną eskapadę jest wykorzystanie potencjału kampera. Jeśli nie macie swojego to nic nie staje na przeszkodzie, aby taki wynająć. Zdecydowanie polecam firmę pod tym linkiem: https://eltorecampers.pl/wynajem-wypozyczalnia-kamperow-poznan/ - doskonały wachlarz ofertowy, warto zweryfikować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek33222
hornpipe killer


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1050

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w te wakacje na pewno skorzystam z rewelacyjnego ubezpieczenia ranking ubezpieczeń rodzinnych .Z tego ubezpieczenia naprawdę warto teraz skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis
hornpipe killer


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 290

PostWysłany: Nie Lip 18, 2021 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w temacie wakacji, co najczęściej robicie podczas urlopu? Ja nie będę ukrywać, że jestem molem książkowym, więc to okres w którym pochłaniam najwięcej książek. Teraz szykuję sobie zamówienie na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/snajper-wchodzi-pierwszy-michal-wojcik-p-1531659.html , ponieważ mają najlepsze ceny i największy wybór na rynku. Znacie to miejsce?

Ostatnio zmieniony przez malkontentis dnia Czw Lip 29, 2021 15:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lip 18, 2021 15:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dunmore  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group