Forum Dunmore Strona Główna Dunmore
Dumore Irish Dance Academy
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> Kultura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amel
hornpipe killer


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 329

PostWysłany: Nie Mar 26, 2023 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się, to kogo moglibyście się zgłosić jeżeli chodzi o Wynajem długoterminowy samochodu, to słyszałam że tutaj simplycar4you.pl można liczyć na całkiem ciekawe rozwiązania. Mają szeroki wybór jeżeli chodzi o różnorodne samochody, więc bez problemu każdy będzie w stanie dopasować coś do swoich wymagań. Dajcie znać, co uważacie na temat ich ofert
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Mar 26, 2023 18:23    Temat postu:

Powrót do góry
aya
hornpipe killer


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 391

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2023 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie może gdzie jest możliwe dorabianie kluczyków samochodowych gdańsk ? Tak pytam, ponieważ ostatnio zgubiłam swój zapasowy kluczyk i jestem w potrzasku, bo jak teraz zgubię oryginalny- to nie wejdę do auta. A ja jestem wiecznie zakręcona, także u mnie jest to możliwe ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
różyczka
treble master


Dołączył: 01 Paź 2022
Posty: 129

PostWysłany: Pon Maj 15, 2023 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co robicie w sytuacji, kiedy pada Wam auto? Przesiadacie się do autobusu czy metra, a może korzystacie z wynajmu krótkoterminowego samochodu, na przykład tutaj https://tmflota.com/pl/p/wynajem-krotkoterminowy? Nie wiem, jak działa ta wypożyczalnia, a chętnie się od Was dowiem. Również, jakie auto proponujecie wypożyczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamitonista33
skpujący begginer


Dołączył: 28 Cze 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sro Cze 28, 2023 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie na samochód OC to niestety kolejny wydatek w naszym budżecie, ale można go zmniejszyć wybierając najlepszą ofertę z pomocą https://www.porowneo.pl/ubezpieczenia/samochodu/ubezpieczenie-oc .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzte4fr
skpujący begginer


Dołączył: 03 Lip 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 12, 2023 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest polisa, która jest wyposażona w atrakcyjny pakiet assistance jeśli chodzi o ubezpieczenie AC? Jaka może do nich należeć? Myślę by wykupić dla auta taką z https://www.porowneo.pl/ubezpieczenia/samochodu/ubezpieczenie-ac-autocasco lecz pytanie jak się do tego dobrać. Może znacie się w ty temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica89
hornpipe killer


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 603

PostWysłany: Pon Lip 17, 2023 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie gdzie można kupić dobre, sprawdzone przykładowo zaciski porsche, jak i inne części do tego pojazdu? Nie wiem czy dobrze słyszała, ale ponoć sklep Classic Expert ma sprawdzone części - zamienne, jak i oryginalne. Czy to prawda? Co możecie mi napisać na ich temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JohnOrdos
hornpipe killer


Dołączył: 12 Paź 2020
Posty: 220

PostWysłany: Sro Lip 26, 2023 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam po prostu drogie samochody. One są w moim przekonaniu doskonałe wręcz. Tak to ja już widzę.
____________________________________
rzetelneprace.pl/tematy-prac-magisterskich-z-zarzadzania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek33222
hornpipe killer


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1083

PostWysłany: Pią Sie 25, 2023 06:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce wypożyczyć samochód to warto skorzystać z http://wypozyczalnia.auto.pl/ . Sam skorzystałem i wypożyczyłem bardzo dobry samochód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
hornpipe killer


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2197

PostWysłany: Pią Sie 25, 2023 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powiecie na Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO ? Ostatnio sama natrafiłam na tą ofertę i widziałam, że jest ona mega korzystna, dodatkowo wycieraczki są porządnie wykonane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
anenia
treble master


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 137

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2023 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie naprawiacie zwykle swoje auta? jakich mechaników z Warszawy i okolic polecacie ? interesuje mnie raczej ta opcja z podwarszawskimi miejscowościami, chodzi przede wszystkim o niższe ceny. Może Bosch Car Service MATRASZEK w Markach ? kojarzycie to miejsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacpi117
treble master


Dołączył: 30 Maj 2022
Posty: 119

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2023 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Chciałbym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem z zakupu używanego samochodu od http://dalejsienieda.com . Udało mi się znaleźć wspaniały model w naprawdę atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lidia
nienawidzę double hopów


Dołączył: 02 Lis 2020
Posty: 41

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2023 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup używanego samochodu to zawsze ryzyko. Jednak możesz je zminimalizować, np: udając się na stacje kontroli pojazdów. Jeśli zakup samochodu będzie miał miejsce w Warszawie, to koniecznie podjedz w to miejsce http://skpautometr.waw.pl/. Tam dla Ciebie sprawdzą samochód pod względem technicznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacpi117
treble master


Dołączył: 30 Maj 2022
Posty: 119

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2023 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym dowiedzieć się, na czym polega proces sprawdzania auta w http://www.techadventure.pl/opinie przed zakupem i jakie są korzyści z tego wynikające
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkoś
side step wszedł mi łeb


Dołączył: 26 Paź 2023
Posty: 6

PostWysłany: Pon Paź 30, 2023 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nowy samochód to warto się zastanowić nad Volvo. Mnie osobiście podobają się duże przestronne auta i XC90 to byłby dobry wybór. Z tego co się orientowałem na rynku to można go teraz taniej kupić w https://scandinavia.volvocars-partner.pl/ i to rzeczywiście jest dobra oferta! Nigdzie indziej w tak dobrej cenie go nie kupimy, a trochę się dowiadywałem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacpi117
treble master


Dołączył: 30 Maj 2022
Posty: 119

PostWysłany: Wto Paź 31, 2023 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zimowa wymiana piór wycieraczek to okazja, aby upewnić się, że samochód jest przygotowany na niskie temperatury. Jakie wycieraczki preferujecie? Wdziałem, że Oximo ma szeroki wybór co do modeli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 31, 2023 12:55    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> Kultura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dunmore  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group