Forum Dunmore Strona Główna Dunmore
Dumore Irish Dance Academy
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wino bezalkoholowe - prezent dla babci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alien07
skpujący begginer


Dołączył: 03 Lut 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 03, 2021 23:14    Temat postu: Wino bezalkoholowe - prezent dla babci Odpowiedz z cytatem

Wpadłam ostatnio na genialny pomysł, aby kupić swojej babci prezent na dzień babci Smile Słuchajcie, można kupić coś takiego jak wino bezalkoholowe i go wręczyć! Babcia już swoje lata ma, ale dzięki temu, że coś takiego istnieje to mogła sobie wziąć parę łyków i bardzo jej smakowało Smile Kupilibyście swojej babci wino bezalkoholowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 03, 2021 23:14    Temat postu:

Powrót do góry
Tancereczka
hornpipe killer


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 297

PostWysłany: Pią Maj 05, 2023 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja musze przyznać, że często zdarza mi się kupować komuś jakiś alkohol na prezent. Wydaje mi się, że taki upominek pasuje na każdą okazję Smile Ostatnio nawet zamówiłam dla brata na urodziny butelkę whisky z personalizowaną etykietą i dedykacją. Widzieliście, że tak można?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Foren
skpujący begginer


Dołączył: 05 Maj 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 05, 2023 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wino bezalkoholowe to po prostu sok owocowy?
_________________
botox lodz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gergorian77
skpujący begginer


Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Maj 09, 2023 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzicie że to dobry temat do rozmowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
revish
hornpipe killer


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 1046

PostWysłany: Pią Maj 19, 2023 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro temat około alkoholowy to ja mam do Was pytanie odnośnie oferty http://www.jamesonkreci.pl/ mozecie mi podpowiedzieć czym kierować się przy wyborze? Będę bardzo, ale to bardzo wdzięczny. Szukam na prezent alkomatu dla przyjaciela i nie bardzo wiem który jest najlepszy i za jaką cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
calabra
ćwiczę cuty i szpagaty


Dołączył: 16 Kwi 2023
Posty: 24
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Gru 12, 2023 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł z winem bezalkoholowym dla babci to strzał w dziesiątkę! Na https://www.bezalkoholove.com/ mają naprawdę spory wybór takich win. Są różne rodzaje: wytrawne, półwytrawne, a nawet słodkie. Myślę, że to świetna opcja dla osób starszych, które już niekoniecznie chcą czy mogą pić alkohol, a jednak chciałyby poczuć smak dobrego wina. Warto też sprawdzić ich inne bezalkoholowe trunki, może akurat trafi się coś, co jeszcze bardziej przypadnie do gustu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaso
skpujący begginer


Dołączył: 12 Gru 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 12, 2023 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli po prostu sok? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna
treble master


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 113

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2024 11:46    Temat postu: Al.Capone - alkohole Łódź Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwania doskonałego wina, które będzie idealne na prezent, warto spojrzeć na propozycje, które oferuje sklep Al. Capone, alkohole Łódź https://alejacapone.pl/alkohole-lodz/ . Oferta win jest niezwykle zróżnicowana – znajdziecie tu zarówno wytrawne, półwytrawne, półsłodkie, jak i słodkie wina. Mogą pochodzić one z różnych zakątków świata, co sprawia, że każde z nich jest wyjątkowe i ma swój niepowtarzalny smak, który zasługuje na uwagę. Myślę, że warto zajrzeć do sklepu w Łodzi lub w innym miejscu w Polsce, gdzie jest Al.Capone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 10, 2024 11:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dunmore  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group