Forum Dunmore Strona Główna Dunmore
Dumore Irish Dance Academy
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochody z gwarancją
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> Testy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
per_mateusz
skpujący begginer


Dołączył: 21 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszą gwarancję stanowią warunki wynajmu długoterminowego https://www.superauto.pl/wynajem-dlugoterminowy/osobowe/honda dzięki któremu jeżdżę nowiutką Hondą. Pakiet serwisowy pozwala mi na spokój ducha w razie, gdyby coś się działo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 21, 2020 13:43    Temat postu:

Powrót do góry
Andrzejek91
skpujący begginer


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ford Kuga używany . Świetne auto moje nadal jeździ jak nowe po kilku latach użytkowania. Wy macie jakieś autko, które polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LongTerm
ćwiczę cuty i szpagaty


Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 24

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie na czym polega nacinanie opon? Może warto się tym akurat zainteresować? Trochę poczytałem na http://transportowiecpt.pl/nacinarki-do-opon-na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie/ i nie wiem co o tym sądzić. Czy ktoś korzystał z tej opcji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dora82
ćwiczę cuty i szpagaty


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z mężem szukaliśmy dobrego dealera samochodowego. Znajomy polecił nam http://autocenter.krakow.pl/ . Duży wybór, atrakcyjna oferta ubezpieczenia, zachęciła nas do skorzystania z ich oferty. Jeżeli jesteście ciekawi co oferują, zajrzyjcie na ich stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek33222
hornpipe killer


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1044

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 06:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka tygodni temu skorzystałem z bardzo dobrej oferty wypożyczalnia samochodów sportowych . Jeśli ktoś chce wypożyczyć samochód to warto z tej oferty skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kania2
hornpipe killer


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 201

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób dbacie o stan Waszego samochodu? Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu motoryzacyjnego, to zdecydowanie polecam Wam stronę, gdzie znajdziecie żarówki H1 oraz inne akcesoria i części w bardzo dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melska
hornpipe killer


Dołączył: 17 Maj 2021
Posty: 182

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 07:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio zainteresował wynajem samochodów Poznań i faktycznie miałam okazję skorzystać z ich usług. Powiem wam, ze jestem mile zaskoczona, a to dlatego że samochód który dostałam do jazdy był zadbany. Ceny również przystępne. Na pewno jeszcze nie raz skorzystałam z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aya
hornpipe killer


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 377

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też kupuję raz na jakiś czas samochód, ale konkretniejszy... Bo w końcu ma mi służyć kolejne kilka lat... Teraz niedawno kupiłam używane autko i wszystko jest ok, ale muszę opony kupić zimowe. Planuje sprawdzić więc co ma do zaoferowania firma alleopony24.pl , bo słyszałam że tam jest sporo ich wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VickiT
nienawidzę double hopów


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 41

PostWysłany: Sro Lut 16, 2022 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe mają oczywiście gwarancje, jedne krótszą, inne dłuższy okres gwarancyjny. No ale są i rzeczy, które nie podlegają warunkom gwarancji i trzeba o tym wiedzieć. Będziecie kupować opony do swojego auta? Sprawdźcie sobie ranking opon letnich, wiadomo, że z taką pomocą znacznie łatwiej jest coś kupić odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jablko
hornpipe killer


Dołączył: 18 Gru 2021
Posty: 221

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez jablko dnia Pon Maj 23, 2022 21:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
hornpipe killer


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2134

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2022 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszą ofertę jednak posiada https://www.cichy-zasada.poznan.skoda.pl/ . Tutaj bez problemu znajdziecie coś dla siebie, oferta jest naprawdę bardzo dobra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
aya
hornpipe killer


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 377

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2022 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy orientujecie się dobrze w tym - ile czasu trwa wyrobienie dowodu rejestracyjnego? Jak długo się za nimi czeka? A także gdzie można się dowiedzieć - czy dokument jest wyrobiony? Jakby co tutaj https://unilink.pl/porady/jak-dlugo-czeka-sie-na-dowod-rejestracyjny znajdziecie odpowiedź na to pytanie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
revish
hornpipe killer


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 1041

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2022 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przy okazji nadejścia wiosny robiłem wszelkie niezbedne naprawy w moim samochodzie i bardzo dobrze, bo przy okazji udalo mi sie kilka takich sklepów jak https://najlepszeoleje.pl/pl/c/Oleje-Valvoline/53 w ktorych do kupienia są w dobrej cenie oleje do skrzyni biegów, oleje silnikowe i tak dalej także polecam Wam zerknąć myślę, że znajdziecie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
hornpipe killer


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 443

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek33222 napisał:
Kilka tygodni temu skorzystałem z bardzo dobrej oferty globalelitecar.pl] wypożyczalnia samochodów sportowych . Jeśli ktoś chce wypożyczyć samochód to warto z tej oferty skorzystać.



A sprawdziłeś ich ubezpieczenie OC? Warto się z nim zapoznać przy wypożyczeniach aut: https://www.iloggo.pl/ubezpieczenia-oc-wszystko-co-warto-wiedziec/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
hornpipe killer


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 443

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek33222 napisał:
Kilka tygodni temu skorzystałem z bardzo dobrej oferty globalelitecar.pl wypożyczalnia samochodów sportowych . Jeśli ktoś chce wypożyczyć samochód to warto z tej oferty skorzystać.


A jak oni cenowo wyglądają? Question W Szczecinie mogę polecić profesjonalną wypożyczalnie aut: https://www.dobre-zycie.pl/wypozyczalnia-samochodow-szczecin/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 16, 2022 08:40    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> Testy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dunmore  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group