Forum Dunmore Strona Główna Dunmore
Dumore Irish Dance Academy
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bóle stawów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ireneszus
skpujący begginer


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym, żeby te wszystkie preparaty na bóle stawów działały tak jak w reklamach
_________________
https://relacjeinwestorskie.edu.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 21, 2019 00:07    Temat postu:

Powrót do góry
kania2
hornpipe killer


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 201

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dla Was bardzo interesującą stronę, sam regularnie robie u nich zakupy. W internecie znajdziecie mnóstwo aptek internetowych, a ja chciałbym Wam polecic , moim zdaniem najlepsza z nich - Leki i suplementy dla diabetyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BeciaKorpo
side step wszedł mi łeb


Dołączył: 19 Lut 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maście rozgrzewające nie rozwiążą w pełni problemu, ale na pewno dadzą ulgę na co dzień. Tak to trzeba regularnie odwiedzać fizjoterapeutę i próbować jakoś z tym walczyć.
_________________
Rozliczenia finansowe firm Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aya
hornpipe killer


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 378

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się dziwię, że nasza medyczna marihuana na receptę jest taka droga. Za swój susz konopny płaciłem prawie 1600 zł, a miałem to na niespełna 2 tygodnie ( mikrodawki). Przerzuciłem się na kapsułki z cbd z paru przyczyn jedna z nich to że bo po zielsku nie mogłem prowadzić samochodu. Obecnie dążę do uśmierzania bólu. Biorę 3 kapsułki CBD o stężeniu konopi 10% na dzień . To jak zwykła pigułka zobaczcie https://konopiafarmacja.pl/kapsulki-konopne/539-kapsulki-cbd-hempextract-10mg100szt.html i i siarkę orraniczną MSM . Nie od razu zauważyłem ulgę w bólu, wspierałem się też tą czeską maścią menthoka extra to pozwoliło mi to przespać całą noc, a u mnie wyczynem było przespać 2 godziny ciągiem. Obecnie kończę jedno opakowanie po 50 dniach ( biorę 3 kapsułki dziennie a jest ich 100 ) ból zdecydowanie jest mniejszy, a są też dni, że nie pojawia się wcale. Z CBD będę teraz przechodzić na kapsułkii cbg i cbd ,żeby brać to tylko 2 razy dziennie, ktoś mi powiedział, że zdecydowanie lepiej podawać częściej a mniej i właśnie tych dwóch ekstraktów konopnych razem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raksa23
side step wszedł mi łeb


Dołączył: 08 Sie 2022
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 09, 2022 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami zdarzy się taki ból stawów niestety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
revish
hornpipe killer


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 1046

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2023 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było tutaj wspomniane o różnego rodzaju operacjach na kręgosłup, to przy okazji ja chciałbym Wam polecić stronę https://amamed.pl/co-powinnismy-wiedziec-o-materialach-szewnych/ poczytajcie sobie trochę. Fajny artykuł odnośnie tego, co powinniśmy wiedzieć o materiałach szewnych. Moim zdaniem ciekawe informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
hornpipe killer


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2135

PostWysłany: Sro Paź 18, 2023 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno natknęłam się na odzież chirurgiczną na stronie http://www.zdrowie-publiczne.pl/czepek-chirurgiczny-rodzaje-zastosowanie/ Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jakości wykonania tego produktu. Dodatkowo, okazała się być niesamowicie wygodna, co sprawia, że zakup ten był dla mnie bardzo udany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Sro Paź 18, 2023 08:22    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dunmore  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group