Forum Dunmore Strona Główna Dunmore
Dumore Irish Dance Academy
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

coloroful pink sorbet

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
danucia
kocham jumpovery


Dołączył: 07 Lip 2017
Posty: 11

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 19:31    Temat postu: coloroful pink sorbet Odpowiedz z cytatem

Zainteresowałam się modnymi ostatnio kolorowymi włosami i wpadł mi w oko ten odcień, co sądzicie? myslicie że da się to zrobić w domu? Ja nigdy jeszcze włosów nie farbowałam ale już ustaliłam z rodzicami że mogę coś takiego zrobić Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 08, 2017 19:31    Temat postu:

Powrót do góry
Amyamy
hornpipe killer


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 176

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 05:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myslę o tym coloroful pink sorbet bo zrobiła go sobie koleżanka nie dawno i jestem pod wrażeniem jak to ładnie wygląda. Wiesz co ona robiła w salonie expert https://www.salonexpert.pl/colorful I ja chyba też się wybiorę, lepiej z takimi koloryzacjami iść do profesjonalistów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tancereczka
hornpipe killer


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 296

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm.... sama nie wiem, chyba nie zdecydowałabym się na taki kolor na włosach. Sama szukam jakiegoś fajnego koloru na wakacje i póki co jestem przy Czekoladowe Mochaccino - kolor taki ma farba casting creme gloss 680 od Loreal, którą widziałam na https://tagomago.pl/products/l-oreal-paris-casting-creme-gloss-farba-do-wlosow-680-czekoladowe-mochaccino. Czy ktoś z Was używał farb z tej serii? Jak się sprawdzają? Nie wysuszają za bardzo włosów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 29, 2018 14:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dunmore  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group