Forum Dunmore Strona Główna Dunmore
Dumore Irish Dance Academy
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowa żywność
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
51Oliwier
side step wszedł mi łeb


Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 5

PostWysłany: Nie Mar 22, 2020 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No większość eko jedzenia to ściema, ale zdrowe jedzenie to warzywa, owoce itp, więc to ściemą nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Mar 22, 2020 10:50    Temat postu:

Powrót do góry
per_radoslaw
skpujący begginer


Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Mar 22, 2020 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, czym różnią się wszystkie produkty oznaczone w sklepach jako bio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grot
skpujący begginer


Dołączył: 23 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się żywić zdrowo, ale różnie mi to wychodzi
_________________
Aminokwas L-Arginina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartusiek22
skpujący begginer


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to nie wiem co sądzić o tej zdrowej żywności, bo często tak się teraz nazywa wszystkie eko produkty. Ja nie jestem pewny czy to takie zdrowe tym bardziej, że większość jest genetycznie modyfikowana...
_________________
długie suknie sylwestrowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiedzmin
ćwiczę cuty i szpagaty


Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 16
Skąd: zabrze

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zdrowa żywność to ta która wiemy z kąt pochodzi i w jaki sposób jest wytwarzana. Na przykład jak https://ranozebrano.pl/pieczywo wiadomo z kąt pochodzi z jakich produktów jest wypieczony a do tego dają gwarancję jakości i świeżości . Eko nie jest ściemą ale trzeba dobrze sprawdzić czy producent który rzekomo ją oferuje czy na pewno na tej stronie mam pewność.
_________________
wiedzmin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edi88
side step wszedł mi łeb


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Cze 08, 2020 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy dotyczy Cię właśnie ów problem to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia informacji na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że naprawdę warto według mojej oceny - http://kulinarneabecadlo.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waszka
skpujący begginer


Dołączył: 08 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Cze 08, 2020 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współcześnie jest paradoks - łatwiej dostać dobrą żywność, ale także żywność ogólnie jest znacznie gorszej jakości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cgv12ert
skpujący begginer


Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe gdzie są jakieś atesty?
-
SONITUM zaprojektowało najlepszą przestrzeń eventową w Warszawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiedzmin
ćwiczę cuty i szpagaty


Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 16
Skąd: zabrze

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz jeść zdrowo to na pewno od lokalnych rolników powinnaś brać jedzenie, które można właśnie kupić na https://ranozebrano.pl/ tu sprawdzisz sobie wszystkie produkty z kąt pochodzą i jak zostały wytworzone. Masz pewność że są zdrowe hodowane bez chemii. Więc jeżeli zależy ci na dobrej żywności to właśnie polecam kupować u nich tu masz pewności jakości.
_________________
wiedzmin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bara66
side step wszedł mi łeb


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 8

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro ciekawi Cię właśnie ten problem to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej wyjątkowo wartościowych treści na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ faktycznie warto według mnie - http://kuchnia-styl.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica89
hornpipe killer


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 603

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zwracać uwagę na to się je, czy też pije. W końcu zdrowie to podstawa, a nasz organizm ma też swoje potrzeby. Ja przykładowo planuje zakupić sobie Bio sok z aronii i inne podobne prozdrowotne napoje. W ten sposób mogę wzmocnić swój organizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek33222
hornpipe killer


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1050

PostWysłany: Nie Paź 18, 2020 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce zjeść bardzo dobrą przekąskę to polecam przeczytać artykuł https://poplr.pl/pomysly-na-pyszne-domowe-przekaski/ .Z niego można się bardzo dużo dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica89
hornpipe killer


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 603

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia dieta jest ważna, ale często ulegamy reklamie i kupujemy najróżniejsze produkty żywieniowe, zmieniamy swoje nastawienie do niektórych produktów. Poczytajcie sobie tutaj https://dietly.pl/blog/wplyw-reklamy-na-wybory-zywieniowe o tym jak reklama wpływa na wybory żywieniowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HannaR.
hornpipe killer


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 266

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcemy się dobrze odżywiać to warto zwracać uwagę na składy produktów i wybierać propozycje dobre jakościowo. Z własnego doświadczenia polecam Wam zerknąć na ofertę od Melvit. Przykładowo tutaj: https://melvit.pl/maka-pszenna-razowa-typ-1850-1-kg/ znajdziecie propozycję jaką jest mąka razowa. Ja najczęściej wybieram ich produkty i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MalwinaJ
skpujący begginer


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jest tak jak mówicie. Zdrowe odżywianie to jeden z najważniejszych filarów naszego zdrowia w tych czasach. Patrząc na moje otoczenie to jestem w stanie powiedzieć jedno, co raz więcej ludzi zaczyna czytać etykiety produktów jakie kupują. To pierwszy krok do uświadomienia sobie co tak na prawdę jemy na codzień. Na większości z nich znajdziemy niestety wiele szkodliwych dla nszego zdrowia substancji konserwujących czy polepszaczy smaku. Zrezygnowanie z nich to droga do dobrego zdrowia w niedalekiej przyszłości. Oczywiście zmiany należy wprowadzać systematycznie bo jedynie w ten sposób się to uda. Dobrze jest zacząć od wykluczenia słodyczy i zastąpienia ich zdrowymi zamiennikami. Mogą to być chociażby morele suszone bez siarki - https://www.delikatesyzdrowo.pl/product-pl-2791-MORELE-SUSZONE-NATURALNE-BEZ-SIARKI-200G.html będące synonimem połaczenia świetnego smaku z walorami zdrowotnymi. Jeśli mamy małe dzieci to uczmy je od najmłodszych lat takiego stylu życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Cze 23, 2021 21:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dunmore  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group