Forum Dunmore Strona Główna Dunmore
Dumore Irish Dance Academy
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta pudełkowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marzena21
ćwiczę kroki czekając na autobus


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 27

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chciałbyś się douczyć na ten temat więcej to polecam spojrzeć sobie na blog - https://arturtopolski.pl/ . Osobiście uważam, że w tym miejscu odszukasz najpotrzebniejsze informacje w nawiązaniu do owego wątku. Według mnie źródło solidnej wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lis 18, 2020 19:44    Temat postu:

Powrót do góry
Lenna4
kocham jumpovery


Dołączył: 20 Lis 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie dieta pudełkowa to ogrom zaoszczędzonego czasu i systematyka w jedzeniu ale wychodzi drogo :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guma
skpujący begginer


Dołączył: 22 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lis 22, 2020 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wygodna jest taka dieta, zwłaszcza jak ktoś zupełnie nie ogarnia liczenia kalorii i makro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica89
hornpipe killer


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 603

PostWysłany: Sro Sty 27, 2021 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że dieta jest ważna. Ale czy musi być nudna lub mało smaczna? Pewnie, że nie.... Zobaczcie tutaj https://dietly.pl/blog/brownie-z-fasoli na przepis na brownie z fasoli. Czyż nie to ciasto nie wygląda smakowicie i jest bardzo zdrowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irys
hornpipe killer


Dołączył: 27 Sie 2021
Posty: 169

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wybrałam pudełkowej, raczej butelkową Very Happy a konkretnie dietę sokową https://www.nuja.pl/dieta-oczyszczajaca-59 pięknie oczyszczającą organizm. Długo szukałam tego, co mi wreszcie zaczęło pasować, soki są smaczne, dostaję je gotowe i nie płacę dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamiilionek
ćwiczę kroki czekając na autobus


Dołączył: 23 Sie 2021
Posty: 26

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam żądnej diety. Zjadam 4 posiłki w niewielkich porcjach. Sporo czasu spędzam na aktywności fizycznej, bo praca siedząca. Na razie mam 42,9% tkanki mięśniowej i nadal w wolnej chwili chwytam za sztangę.
Poza tematem. Warto zapoznać się z wpisem o prezencie dla harcerza. Oto link http://niesamowityprezent.pl/index.php/aktualnosci/109-prezent-dla-harcerza W tym wpisie przedstawiono przykłady upominków. Warto przeczytać również pozostałe wpisy. Szczerze polecam i zachęcam do lektury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Denis71242
skpujący begginer


Dołączył: 22 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o diecie to uważam, że dieta wegańska pudełkowa jest najlepsza. Mało kto słyszał o takiej diecie ale na stronie https://fit-body.com.pl/dieta/plan-wegan/ możecie o niej poczytać, a nawet zamówić taką diete jeśli was zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wioletagrzybek
nienawidzę double hopów


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 59

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta pudełkowa to świetny pomysł na zaoszczędzenie czasu, które trzeba przeznaczyć na robienie zakupów oraz gotowanie. Na stronie https://bedietcatering.pl/tychy/ poznacie propozycję doświadczonej firmy cateringowej, która do każdego z klientów podchodzi bardzo indywidualnie dobierając dla nich najlepszą dietę oraz kaloryczność. Pamiętajcie, że odpowiednia dieta ma sporo zalet np. reguluje wagę, wpływa na dobre samopoczucie oraz stan zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
hornpipe killer


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2135

PostWysłany: Sro Mar 02, 2022 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wybór cateringu to według mnie najlepiej jest jednak postawić na Light Catering. Od dłuższego czasu zamawiam tutaj posiłki i powiem wam, że są naprawdę smaczne, pożywne i zawsze przygotowane ze świeżych produktów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Luna
treble master


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 111

PostWysłany: Pią Mar 18, 2022 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mignęły mi tu wypowiedzi, że dieta pudełkowa jest strasznie droga, więc przybywam ze sprostowaniem XD Oczywiście wiele (może nawet większość) tego typu diet faktycznie nieźle daje po kieszeni, ale nie ma co generalizować. Nie wiem czy kojarzycie taki catering dietetyczny jak Tanie Szamanie https://tanieszamanie.pl/ Zobaczcie sobie cennik, mnie osobiście te ceny zaskoczyły w pozytywnym sensie. Całodzienne wyżywienie kosztuje u nich w zasadzie tyle, ile sam obiad na mieście. A przy okazji polecam sernik domowy od nich mmmm (bo nawet na diecie można jeść takie pyszności) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aya
hornpipe killer


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 377

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast ja jestem ciekawa, czy Białystok catering dietetyczny będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem, czy też nie? Czy macie jakieś doświadczenie z dietami pudełkowymi? Czy warto pójść w tym kierunku, czy też nie? Pytam, ponieważ chciałabym lepiej zadbać teraz o siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgataSawata
kocham jumpovery


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 10

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie niestety pudełka nie zdały egzaminu Very Happy za bardzo kocham podjadać i moja ochota na paluszki serowe wygrała - podjadłam. Stwierdziłam, że skoro i tak podjadam to bez sensu przepłacać za pudełka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Opowici77
skpujący begginer


Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 23, 2022 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie o tym wszystkim?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowaczkowa
havy jig? łapię w mig


Dołączył: 31 Lip 2018
Posty: 89

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2022 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jednak taka dieta pudełkowa nie jest idealnym rozwiązaniem problemu. Weźcie pod uwagę też to że każdy organizm jest inny i jeśli ktoś ma naprawde sporo do zrzucenia to raczej powinien postawić na konsultacje ze specjalistą jak ten https://odchudzanie.medicover.pl/bariatria-czym-jest-zabiegi-i-poradnie/ by ułożył indywidualną diete - zbilansowaną i o odpowiednim zapotrzebowaniu kalorycznym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jane
nienawidzę double hopów


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 56

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta pudełkowa jest super, ale dla singla. gdybym miała wykupić dla całej rodziny 4 osobowej to poszłabym z torbami. A sama dla siebie przecież nie wykupię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 20, 2022 11:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dunmore  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group