Forum Dunmore Strona Główna Dunmore
Dumore Irish Dance Academy
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ile się płaci za toaletę?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blazejsje
skpujący begginer


Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 11:35    Temat postu: ile się płaci za toaletę? Odpowiedz z cytatem

W sensie nie możliwość skorzystania, tylko wynajęcie kabiny na określony czas?
Próbuję ustalić, jakie stawki obowiązują aktualnie we Wrocławiu. Tylko jak dotąd żadna z firm, które udostępniają toalety wraz z całym oprzyrządowaniem, z jakiegoś powodu nie podaje konkretnych sum. Ja rozumiem, że to pewnie zależy od wielu czynników, ale co by zaszkodziło napisać na http://www.alfapartner.pl/toalety-przenosne/wynajem-toalet-wroclaw/ choćby o orientacyjnych widełkach? Nie wiem, prawo zabrania czy co?
A zanim dostanę odpowiedzi na zapytania, to pewnie trochę sobie poczekam!


Ostatnio zmieniony przez blazejsje dnia Sro Lis 25, 2020 09:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 17, 2020 11:35    Temat postu:

Powrót do góry
stefan2217667aa
nienawidzę double hopów


Dołączył: 22 Maj 2020
Posty: 48

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na ten temat w ogóle się nie będę wypowiadał. Poczekam bardzo spokojnie jak bardzo dużo osób wypowie się pod tym wątkiem. Jak będzie dużo odpowiedzi to może wtedy odpiszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis
hornpipe killer


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 290

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze kontenery z tego, co słyszałam, dostarcza firma https://www.wcexpress.pl/ . Ogromny plus dla nich, że nie ograniczają się do danego województwa tylko działają na całą Polskę. Mają też rozsądne ceny, dlatego uważam, iż warto skorzystać z ichniejszej oferty Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 28, 2021 14:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dunmore Strona Główna -> O wszystkim innym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dunmore  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group